Διακήρυξη 9/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 26 July 2024
- Submission deadline
- 9 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €800,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00449153-2024
- Reference
- f2d71b13-5453-4be5-9db7-e3ea3d0cf8fe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72200000Servicios de programación de software y de consultoría
Description
Τεχνική Υποστήριξη στην παρακολούθηση υλοποίησης παρεμβάσεων Rebranding των ΚΠΑ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00449153-2024 · 26 July 2024
- OJS · 145/2024 · 26 July 2024