Διακήρυξη 9/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 15 May 2024
- Submission deadline
- 21 June 2024, 18:00
- Estimated value
- €303,230
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00287873-2024
- Reference
- 6e923022-9d34-4705-a35d-74fd9b0c2c0f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42511110Bombas de calor
Description
Διακήρυξη προμήθειας και τοποθέτησης κλιματιστικών συσκευών τύπου πολυδιαιρούμενων συστημάτων μεταβλητής παροχής ψυκτικών μέσων VRV για την κάλυψη των αναγκών των Κέντρων Υγείας Ξάνθης, Δράμας και 4ης - 5ης ΤΟΜΥ Θεσσαλονίκης, αρμοδιότητας της 4ης Υ.Πε. Μακεδονίας και Θράκης.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00287873-2024 · 15 May 2024
- OJS · 94/2024 · 15 May 2024