Διακήρυξη 87/2025 (αρ. ΕΣΗΔΗΣ 380130)
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ»
- Published
- 22 August 2025
- Submission deadline
- 1 October 2025, 14:00
- Estimated value
- €343,000
- Place of performance
- EL543
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00549738-2025
- Reference
- 113895e0-b01c-4f9a-be6c-99d46fc9c077
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50710000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios
Description
Διακήρυξη 87/2025 (αρ. ΕΣΗΔΗΣ 380130) παροχής υπηρεσιών επισκευής και συντήρησης ΗΜ εγκαταστάσεων για 2 έτη
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00549738-2025 · 22 August 2025
- OJS · 160/2025 · 22 August 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ»
- ΔΔ 23/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- 162/2026 ΕΣΗΔΗΣ: 472216 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
- ΔΔ 157_2026 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΠΛΕΓΜΑΤΩΝ ΕΣΗΔΗΣ 469040
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- 209/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 385507 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
- ΔΔ 113/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΩΝ_ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ) ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ: 374026
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- ΔΔ 23/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- 209/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 385507 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ