Διακήρυξη 86/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ»
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 19 June 2024, 14:30
- Estimated value
- €650,413
- Place of performance
- ΙΩΑΝΝΙΝΑ, EL543
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00298716-2024
- Reference
- c7105af0-6f4a-40ab-9acf-988ce92bb740
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Διακήρυξη αριθμ. 86/2024 προμήθειας τροφίμων ενός (1) έτους
Lots (90)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Αρακάς κατεψυγμένος | 15331100 Legumbres y hortalizas frescas o congeladas | €1,620 |
| 2 | Φασολάκι πλατύ κατεψυγμένο | 15331100 Legumbres y hortalizas frescas o congeladas | €574 |
| 3 | Αγγούρι | 03221270 Pepinos | €2,300 |
| 4 | Καρότα | 03221112 Zanahorias | €1,830 |
| 5 | Κολοκύθια | 03221250 Calabacines | €5,040 |
| 6 | Κουνουπίδι | 03221420 Coliflores | €8,055 |
| 7 | Κρεμμύδια ξερά | 03221113 Cebollas | €4,865 |
| 8 | Λάχανο | 03221200 Frutos hortícolas | €3,510 |
| 9 | Μελιντζάνες | 03221200 Frutos hortícolas | €2,230 |
| 10 | Μπρόκολο | 03221430 Brécoles | €2,900 |
| 11 | Πιπεριές καβάτες | 03221230 Pimientos | €915 |
| 12 | Πιπεριές ψιλές | 03221230 Pimientos | €513 |
| 13 | Ντομάτα | 03221240 Tomates | €8,850 |
| 14 | Σκόρδα | 03221200 Frutos hortícolas | €530 |
| 15 | Σπανάκι νωπό | 03221300 Hortalizas de hoja | €1,536 |
| 16 | Άνιθος | 03221200 Frutos hortícolas | €654 |
| 17 | Μαϊντανός | 03221200 Frutos hortícolas | €1,539 |
| 18 | Σέλινο | 03221200 Frutos hortícolas | €968 |
| 19 | Πορτοκάλια | 03222220 Naranjas | €2,325 |
| 20 | Λεμόνια | 03222210 Limones | €3,300 |
| 21 | Αχλάδια | 03222322 Peras | €4,420 |
| 22 | Μήλα | 03222321 Manzanas | €6,510 |
| 23 | Ροδάκινα | 03222332 | €4,360 |
| 24 | Σταφύλι | 03222340 | €1,743 |
| 25 | Ψάρι φιλέτο πέρκα χύμα κατεψυγμένο | 15221000 | €44,700 |
| 26 | Κοτόπουλο νωπό | 15112130 | €87,362 |
| 27 | Μοσχάρι φρέσκο λάππα | 15111200 | €43,640 |
| 28 | Μοσχάρι φρέσκο μπούτι | 15111200 | €96,514 |
| 29 | Χοιρινό νωπό μπούτι | 15113000 | €570 |
| 30 | Αρνί νωπό | 15115100 | €1,384 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή μονάδας ανά είδος
- Price — Χαμηλότερη τιμή μονάδας ανά είδος
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00298716-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ»
- ΔΔ 23/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- 162/2026 ΕΣΗΔΗΣ: 472216 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
- ΔΔ 157_2026 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΠΛΕΓΜΑΤΩΝ ΕΣΗΔΗΣ 469040
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- 209/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 385507 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ
- ΔΔ 113/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΩΝ_ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΩΝ) ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ: 374026
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- ΔΔ 23/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη υπ΄αριθμ. 217/2025 (Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 416082, 416083, 417026)
- 209/2025 ΕΣΗΔΗΣ: 385507 ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ