ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8261/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ-ΑΟΜ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ <<ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ>>
- Published
- 29 August 2024
- Submission deadline
- 3 October 2024, 14:00
- Estimated value
- €299,806
- Place of performance
- Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ, EL631
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00517616-2024
- Reference
- e9c46124-884b-4eff-801c-2801df90902b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50710000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00517616-2024 · 29 August 2024
- OJS · 168/2024 · 29 August 2024