ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ ΤΑΧΕΙΑΣ ΑΝΤΑΠΚΛΡΙΣΗΣ
Buyer: ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ - Ε.Κ.Α.Β. Ν.Π.Δ.Δ
- Published
- 15 April 2025
- Submission deadline
- 28 May 2025, 11:00
- Estimated value
- €24,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00243236-2025
- Reference
- 5e8ebb10-9f7b-48a8-81ee-14dc3edf537c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34410000Motocicletas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/25 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΩΝ ΤΑΧΕΙΑΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00243236-2025 · 15 April 2025
- OJS · 74/2025 · 15 April 2025