ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/24 ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΥΦΟΕΙΔΟΥΣ - ΑΝΤΙΛΥΣΙΚΟ - ΑΝΤΙΤΕΤΑΝΙΚΟ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΑΣΤΕΡ
- Published
- 1 March 2024
- Submission deadline
- 3 April 2024, 11:00
- Estimated value
- €136,840
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00127987-2024
- Reference
- c3365eae-124c-41c7-9bec-306541787e1d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33651600Vacunas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/24 ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΥΦΟΕΙΔΟΥΣ - ΑΝΤΙΛΥΣΙΚΟ - ΑΝΤΙΤΕΤΑΝΙΚΟ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 :Εμβόλιο έναντι τυφοειδούς πυρετού | 33651600 Vacunas | €87,120 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 :Εμβόλιο αντιλυσσικό | 33651600 Vacunas | €41,800 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 :Εμβόλιο αντιτετανικό | 33651600 Vacunas | €7,920 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00127987-2024 · 1 March 2024
- OJS · 44/2024 · 1 March 2024