El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»

Published
17 June 2025
Submission deadline
25 July 2025, 15:00
Estimated value
€483,706
Place of performance
EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00391502-2025
Reference
287c0609-f47c-4ddc-9936-a827d45a698e
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ «ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ (CPV 33168000-5)», ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2025 ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ», ΤΣΑΚΑΛΩΦ 1, ΚΑΕ 1311, ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 241.852,84€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α., ΗΤΟΙ 299.897,52€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 483.705,68€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 599.795,04€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ (ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ) ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:375535

Lots (17)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €5,510
2 ΤΜΗΜΑ 2
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €5,510
3 ΤΜΗΜΑ 3
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €1,378
4 ΤΜΗΜΑ 4
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €1,378
5 ΤΜΗΜΑ 5
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €260
6 ΤΜΗΜΑ 6
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €300
7 ΤΜΗΜΑ 7
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €2,400
8 ΤΜΗΜΑ 8
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €2,700
9 ΤΜΗΜΑ 9
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €70
10 ΤΜΗΜΑ 10
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €80
11 ΤΜΗΜΑ 11
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €450
12 ΤΜΗΜΑ 12
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €200
13 ΤΜΗΜΑ 13
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €48,640
14 ΤΜΗΜΑ 14
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €14,321
15 ΤΜΗΜΑ 15
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €12,624
16 ΤΜΗΜΑ 16
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €3,113
17 ΤΜΗΜΑ 17
EL612
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €7,700

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»