ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- Published
- 17 June 2025
- Submission deadline
- 25 July 2025, 15:00
- Estimated value
- €483,706
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00388926-2025
- Reference
- 934f3bd6-0a1d-4da3-ab15-d8d102153beb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33168000Aparatos de endoscopia y endocirugía
Description
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ «ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ (CPV 33168000-5)», ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2025 ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ», ΤΣΑΚΑΛΩΦ 1, ΚΑΕ 1311, ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 241.852,84€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α., ΗΤΟΙ 299.897,52€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΦΠΑ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 100% ΤΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΩΝ. Η ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΖΟΜΕΝΗ ΔΑΠΑΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΤΩΝ 483.705,68€ ΠΛΕΟΝ Φ.Π.Α / 599.795,04€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ (ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ) ΣΥΣΤΗΜΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ:375535
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 35 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €2,400 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 36 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €2,400 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 37 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €3,200 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 38 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €2,400 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 39 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €912 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 40 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €840 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 41 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €6,400 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 42 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €3,200 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 43 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €400 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 44 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €400 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 45 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €2,480 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 46 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €2,480 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 47 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €1,900 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 48 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €1,900 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 49 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €1,560 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 50 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €2,080 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 51 | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €2,080 |
Official publications
- TED · 00388926-2025 · 17 June 2025
- OJS · 114/2025 · 17 June 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- 22/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 16/2026 (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ/ΥΠΟΕΡΓΟ 5, 6)
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
- 27/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 13/2026_ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΥΠΟΕΡΓΟ:7,8,9,10,11,12)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026_ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΑΕΡΙΩΝ
- 3/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026