ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 792 /2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ
- Published
- 25 October 2024
- Submission deadline
- 28 November 2024, 16:00
- Estimated value
- €5,982,400
- Place of performance
- ΧΑΛΚΙΔΑ, EL642
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 2
- Notice number
- 00648450-2024
- Reference
- 15902838-c8fd-4ca1-b94a-bb3abaa805ca
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90512000Servicios de transporte de desperdicios
Description
: Υπηρεσίες μεταφοράς σύμμεικτων απορριμμάτων του Δήμου Χαλκιδέων στον Χ.Υ.Τ.Α. Ιστιαίας & Υπηρεσίες Μεταφοράς & Διαχείρισης Ογκωδών μη Επικίνδυνων Αποβλήτων, Ανακτήσιμων Υλικών, Αδρανών & Φυτομάζας, του Δήμου Χαλκιδέων, σε Μονάδα Εναλλακτικής Διαχείρισης Απορριμμάτων για τα έτη 2025-2026
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 90512000 Servicios de transporte de desperdicios | €4,888,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos | €1,094,400 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00648450-2024 · 25 October 2024
- OJS · 209/2024 · 25 October 2024