Διακήρυξη 74/2025
Buyer: ΕΝΙΑΙΑ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ
- Published
- 26 August 2025
- Submission deadline
- 3 October 2025, 18:00
- Estimated value
- €123,660
- Place of performance
- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00555716-2025
- Reference
- 6798632e-01cc-4fea-987c-83972224511f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141800Productos consumibles dentales
- 33141800Productos consumibles dentales
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια Αναλώσιμων οδοντιατρικών υλικών (CPV: 33141800-8, Αναλώσιμα οδοντιατρικά υλικά) για την κάλυψη των αναγκών των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υ.Πε. Μακεδονίας και Θράκης
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00555716-2025 · 26 August 2025
- OJS · 162/2025 · 26 August 2025