ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 7/2024
Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 26 April 2024
- Submission deadline
- 7 June 2024, 23:59
- Estimated value
- €1,093,763
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00248758-2024
- Reference
- 156cc99f-9344-4a98-8eb2-2887651f8f37
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΟΥ ΕΟΔΥ ΓΙΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ (18) ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ (ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ) ΕΩΣ 18 ΜΗΝΕΣ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΑΤΤΙΚΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €888,958 |
| 2 | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €136,537 |
| 3 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | 90911200 Servicios de limpieza de edificios | €68,268 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00248758-2024 · 26 April 2024
- OJS · 83/2024 · 26 April 2024