Διακήρυξη 68/2024
Buyer: ΕΝΙΑΙΑ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ
- Published
- 6 November 2024
- Submission deadline
- 11 December 2024, 18:00
- Estimated value
- €238,666
- Place of performance
- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00675159-2024
- Reference
- 1169c75e-9e6b-42cf-9590-9c88e7e56d52
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32354100Película para radiología
- 32354100Película para radiología
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια προμήθεια «Ακτινογραφικών φιλμ» (cpv 32354100-0) για την κάλυψη των αναγκών των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00675159-2024 · 6 November 2024
- OJS · 216/2024 · 6 November 2024