ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 63/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ
- Published
- 7 February 2025
- Submission deadline
- 11 March 2025, 16:00
- Estimated value
- €472,905
- Place of performance
- ΧΑΛΚΙΔΑ, EL642
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 2
- Notice number
- 00085890-2025
- Reference
- 4b84194f-0788-4ffd-831b-e7ba7c0e3e1b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Προμήθεια προϊόντων σίτισης οι οποίες θα καλύψουν τις ανάγκες των παιδικών σταθμών, της δομής ΚΔΑΠ ΜΕΑ, των ΚΑΠΗ, του Κοινωνικού Παντοπωλείου και της δομής παροχής συσσιτίων του Δήμου Χαλκιδέων για το έτος 2025
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €12,402 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €88,657 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €1,382 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €54,818 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €71,055 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €41,500 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €35,425 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €30,766 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €59,946 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €52,574 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €12,201 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 15800000 Productos alimenticios diversos | €12,180 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00085890-2025 · 7 February 2025
- OJS · 27/2025 · 7 February 2025