El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 6/2025

Buyer: ΚΡΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΛΕΡΟΥ

Published
15 May 2025
Submission deadline
20 June 2025, 15:00
Estimated value
€572,040
Place of performance
ΛΕΡΟΣ, EL421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00314659-2025
Reference
18d198b1-5171-40d8-bb78-78fb9ef08cb5
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

Lots (113)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα Α.1
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €56,810
2 Τμήμα Α.2
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €3,060
3 Τμήμα Α.3
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €172
4 Τμήμα Α.4
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €360
5 Τμήμα Α.5
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €70
6 Τμήμα Α.6
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €200
7 Τμήμα Α.7
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €320
8 Τμήμα Α.8
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €10,450
9 Τμήμα Α.9
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €19,555
10 Τμήμα Α.10
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €15,120
11 Τμήμα Α.11
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €531
12 Τμήμα Α.12
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €962
13 Τμήμα Α.13
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €649
14 Τμήμα Α.14
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €4,125
15 Τμήμα Α.15
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €1,984
16 Τμήμα Α.16
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €5,225
17 Τμήμα Α.17
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €126
18 Τμήμα Α.18
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €567
19 Τμήμα Α.19
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €43
20 Τμήμα Α.20
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €43
21 Τμήμα Α.21
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €86
22 Τμήμα Α.22
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €66
23 Τμήμα Α.23
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €55
24 Τμήμα Α.24
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €264
25 Τμήμα Α.25
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €50
26 Τμήμα Α.26
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €35
27 Τμήμα Α.27
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €17
28 Τμήμα Α.28
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €43
29 Τμήμα Α.29
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €160
30 Τμήμα Α.30
ΛΕΡΟΣ, EL421
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €349

Official publications

Other tenders from ΚΡΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΛΕΡΟΥ