Διακήρυξη 6/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 16 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,612,903
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00442907-2024
- Reference
- a5e8421e-3ee7-43c2-9644-2499280777f3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45216200Trabajos de construcción de edificios e instalaciones militares
Description
Διακήρυξη ανοικτής διαδικασίας για την επιλογή αναδόχου κατασκευής του έργου: Κατασκευή 1 Συγκροτήματος των 13 Διαμερισμάτων στο Στρατόπεδο «ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ», στην περιοχή Μύρινα στη ν. Λήμνο
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00442907-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)