ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 515/2024
Buyer: ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ
- Published
- 4 September 2024
- Submission deadline
- 7 October 2024, 17:00
- Estimated value
- €147,287
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00530607-2024
- Reference
- 0f0f37fd-f58a-44c9-9d12-8210b1702785
- Official source
- Official source
CPV codes
- 22212000Publicaciones periódicas
Description
Προμήθεια ελληνικού και ξένου τύπου, προς κάλυψη υπηρεσιακών αναγκών της Γενικής Γραμματείας Επικοινωνίας και Ενημέρωσης της Προεδρίας της Κυβέρνησης, αναφορικά με την καθημερινή ενημέρωση των πολιτικών παραγόντων και λοιπών φορέων του Δημοσίου, για περίοδο ενός (1) έτους από την υπογραφή της σχετικής σύμβασης, με δύο (2) διακριτά και αυτοτελή τμήματα της προμήθειας, με δικαίωμα προαίρεσης.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 22212000 Publicaciones periódicas | €123,551 |
| 2 | Τμήμα 2 | 22212000 Publicaciones periódicas | €23,737 |
Official publications
- TED · 00530607-2024 · 4 September 2024
- OJS · 172/2024 · 4 September 2024