Διακήρυξη 50710/01-11-2024
Buyer: ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
- Published
- 30 July 2025
- Place of performance
- EL303
- Lots
- 1
- Notice number
- 00497329-2025
- Reference
- e1d5b37e-ac05-4db0-81af-fc7e787440cb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31625300Sistemas de alarma antirrobo
- 80531200Servicios de formación técnica
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την Προμήθεια και εγκατάσταση Ενοποιημένου Συστήματος Συναγερμού επί συγκεκριμένων Κτιρίων του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου στην Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| G4S SECURITY SYSTEMS AND MONITORING SERVISES (GREECE) S.A, | €244,984 | — |
Official publications
- TED · 00497329-2025 · 30 July 2025
- OJS · 144/2025 · 30 July 2025