ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2025
Buyer: ΚΡΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΛΕΡΟΥ
- Published
- 4 September 2025
- Submission deadline
- 8 September 2025, 15:00
- Estimated value
- €171,915
- Place of performance
- ΛΕΡΟΣ, EL421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00576540-2025
- Reference
- d1580b34-855d-4619-9428-af7a4df03269
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
- 33141110Apósitos
- 33141310Jeringas
- 33141320Agujas para uso médico
- 33141120Clips, suturas y ligaduras
- 33141800Productos consumibles dentales
- 33141500Productos consumibles hematológicos
- 33141200Catéteres
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
Lots (434)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 33141110 Apósitos | €71 |
| 2 | Τμήμα 2 | 33141110 Apósitos | €32 |
| 3 | Τμήμα 3 | 33141110 Apósitos | €28 |
| 4 | Τμήμα 4 | 33141110 Apósitos | €35 |
| 5 | Τμήμα 5 | 33141110 Apósitos | €45 |
| 6 | Τμήμα 6 | 33141110 Apósitos | €55 |
| 7 | Τμήμα 7 | 33141110 Apósitos | €141 |
| 8 | Τμήμα 8 | 33141110 Apósitos | €104 |
| 9 | Τμήμα 9 | 33141110 Apósitos | €60 |
| 10 | Τμήμα 10 | 33141110 Apósitos | €196 |
| 11 | Τμήμα 11 | 33141110 Apósitos | €415 |
| 12 | Τμήμα 12 | 33141110 Apósitos | €475 |
| 13 | Τμήμα 13 | 33141110 Apósitos | €590 |
| 14 | Τμήμα 14 | 33141110 Apósitos | €454 |
| 15 | Τμήμα 15 | 33141110 Apósitos | €262 |
| 16 | Τμήμα 16 | 33141110 Apósitos | €444 |
| 17 | Τμήμα 17 | 33141110 Apósitos | €1,173 |
| 18 | Τμήμα 18 | 33141110 Apósitos | €210 |
| 19 | Τμήμα 19 | 33141110 Apósitos | €3,500 |
| 20 | Τμήμα 20 | 33141110 Apósitos | €450 |
| 21 | Τμήμα 21 | 33141110 Apósitos | €1,250 |
| 22 | Τμήμα 22 | 33141110 Apósitos | €26 |
| 23 | Τμήμα 23 | 33141110 Apósitos | €140 |
| 24 | Τμήμα 24 | 33141110 Apósitos | €220 |
| 25 | Τμήμα 25 | 33141110 Apósitos | €125 |
| 26 | Τμήμα 26 | 33141110 Apósitos | €140 |
| 27 | Τμήμα 27 | 33141110 Apósitos | €180 |
| 28 | Τμήμα 28 | 33141110 Apósitos | €210 |
| 29 | Τμήμα 29 | 33141110 Apósitos | €156 |
| 30 | Τμήμα 30 | 33141110 Apósitos | €160 |
Official publications
- TED · 00576540-2025 · 4 September 2025
- OJS · 169/2025 · 4 September 2025
Other tenders from ΚΡΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΛΕΡΟΥ