El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2025

Buyer: ΚΡΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΛΕΡΟΥ

Published
31 July 2025
Submission deadline
3 September 2025, 15:00
Estimated value
€171,915
Place of performance
ΛΕΡΟΣ, EL421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00500395-2025
Reference
d1580b34-855d-4619-9428-af7a4df03269
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ

Lots (434)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €71
2 Τμήμα 2
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €32
3 Τμήμα 3
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €28
4 Τμήμα 4
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €35
5 Τμήμα 5
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €45
6 Τμήμα 6
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €55
7 Τμήμα 7
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €141
8 Τμήμα 8
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €104
9 Τμήμα 9
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €60
10 Τμήμα 10
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €196
11 Τμήμα 11
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €415
12 Τμήμα 12
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €475
13 Τμήμα 13
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €590
14 Τμήμα 14
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €454
15 Τμήμα 15
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €262
16 Τμήμα 16
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €444
17 Τμήμα 17
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €1,173
18 Τμήμα 18
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €210
19 Τμήμα 19
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €3,500
20 Τμήμα 20
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €450
21 Τμήμα 21
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €1,250
22 Τμήμα 22
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €26
23 Τμήμα 23
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €140
24 Τμήμα 24
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €220
25 Τμήμα 25
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €125
26 Τμήμα 26
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €140
27 Τμήμα 27
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €180
28 Τμήμα 28
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €210
29 Τμήμα 29
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €156
30 Τμήμα 30
ΛΕΡΟΣ, EL421
33141110 Apósitos €160

Official publications

Other tenders from ΚΡΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΛΕΡΟΥ