ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 4 November 2024
- Submission deadline
- 11 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €520,165
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00667849-2024
- Reference
- 85a6a783-7ee1-48bb-aed1-62d8b2c4e911
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Υπηρεσίες καθαριότητας των κτιρίων αρμοδιότητας ΠΔ Θεσσαλίας για ένα έτος με δικαίωμα παράτασης έως έξι μήνες
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00667849-2024 · 4 November 2024
- OJS · 214/2024 · 4 November 2024