Διακήρυξη 4Α/2024
Buyer: ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ
- Published
- 30 October 2024
- Submission deadline
- 12 December 2024, 11:00
- Estimated value
- €58,226
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00661152-2024
- Reference
- 7bdbd9fc-7270-4a16-af05-4b8e92fcab0b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50112000Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles
Description
Εργασίες επισκευής και συντήρησης οχημάτων των οίκων κατασκευής RENAULT, CITROEN, VW και MERCEDES του ΕΚΑΒ Λαμίας
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €2,581 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €16,129 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €20,161 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles | €19,355 |
| 5 | Lot 5 | — | €58,226 |
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει μόνο της τιμής
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει μόνο της τιμής
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει μόνο της τιμής
Official publications
- TED · 00661152-2024 · 30 October 2024
- OJS · 212/2024 · 30 October 2024