ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 42/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΙΟΥ "ΣΚΥΛΙΤΣΕΙΟ"
- Published
- 30 April 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 13:00
- Estimated value
- €280,339
- Place of performance
- EL413
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00256621-2024
- Reference
- 80e2dc8b-e3bd-4284-888d-075c8c45480d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141700Material ortopédico
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΑΘΗΚΗ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00256621-2024 · 30 April 2024
- OJS · 85/2024 · 30 April 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΙΟΥ "ΣΚΥΛΙΤΣΕΙΟ"
- Τμήμα 1
- ΤΜΗΜΑ 1 ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΟΣ ΜΕ ΤΟΜΟΣΥΝΘΕΣΗ
- ΤΜΗΜΑ 1 ΠΥΡΓΟΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΥ & ΠΥΡΓΟΣ ΩΡΛ
- ΤΜΗΜΑ 1
- ΤΜΗΜΑ 1
- Τμήμα 1
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 29-2025
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 29-2025
- 83-2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ
- 83-2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ