Διακήρυξη 39/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 26 December 2025
- Submission deadline
- 3 February 2026, 15:00
- Estimated value
- €6,744,827
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00863825-2025
- Reference
- 49610369-eaf9-4ad5-a6a8-21fc48f826b8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι υπηρεσίες φύλαξης και προστασίας κτιρίων Υπηρεσιών της ΔΥΠΑ, για χρονικό διάστημα δυο (2) ετών, με δυνατότητα παράτασης έως ένα (1) έτος. Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 79713000-5 [Υπηρεσίες φύλαξης]. Η συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο συνολικό ποσό των 10.117.239,84 € μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 12.545.377,39) και αναλύεται ως εξής : • Συνολική προϋπολογισθείσα δαπάνη για δύο (2) έτη : 6.744.826,56 € πλέον ΦΠΑ 24%, ήτοι 8.363.584,87 € συμπ/νου ΦΠΑ • Συνολική προϋπολογισθείσα δαπάνη παράτασης για ένα (1) έτος : 3.372.413,28 € πλέον ΦΠΑ 24%, ήτοι 4.181.792,52 € συμπ/νου ΦΠΑ
Award criteria
- Quality — α) Οι οικονομικοί φορείς που συμμετέχουν στη διαδικασία σύναψης της παρούσας σύμβασης απαιτείται να ασκούν δραστηριότητα συναφή με το αντικείμενο της σύμβασης. Οι οικονομικοί φορείς που είναι…
- Cost
- Quality — Α/Α ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ ΒΑΡΥΤΗΤΑΣ 1 Μεθοδολογία Υλοποίησης της Σύμβασης. Θα αξιολογηθεί η ορθότητα της αντίληψης του προσφέροντα για το αντικείμενο και τις απαιτήσεις της σύμβασης.…
Official publications
- TED · 00863825-2025 · 26 December 2025
- OJS · 249/2025 · 26 December 2025