El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesDynamic purchasing system

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 375615 / 2025

Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Published
12 June 2025
Submission deadline
11 July 2025, 17:00
Estimated value
€2,853,982
Place of performance
EL421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00379524-2025
Reference
7615bde7-c211-4887-8f43-2e46a603d10c
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΧΟΛ. ΕΤΗ 2025-21027

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Ν.ΝΙΣΥΡΟΥ
EL421
60100000 Servicios de transporte por carretera
2 ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Ν.ΚΑΡΠΑΘΟΥ
EL421
60100000 Servicios de transporte por carretera
3 ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Ν.ΛΕΡΟΥ
EL421
60100000 Servicios de transporte por carretera
4 ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Ν.ΚΑΛΥΜΝΟΥ
EL421
60100000 Servicios de transporte por carretera
5 ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Ν.ΚΩ
EL421
60100000 Servicios de transporte por carretera
6 ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ Ν.ΡΟΔΟΥ
EL421
60100000 Servicios de transporte por carretera

Award criteria

Official publications