ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 360660 / 2024
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
- Published
- 17 October 2024
- Submission deadline
- 19 November 2024, 17:00
- Estimated value
- €330,188
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00628850-2024
- Reference
- 1b2d164c-f336-4c53-b588-51251286c1a1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15700000Alimentos para el ganado
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ ΓΙΑ ΠΑΡΟΧΗ ΤΡΟΦΗΣ ΣΕ ΖΩΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΣΤΗΝ Ν.ΡΟΔΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΑΣΙΚΗ ΠΥΡΚΑΓΙΑ ΤΗΣ 18ης ΙΟΥΛΙΟΥ 2023.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00628850-2024 · 17 October 2024
- OJS · 203/2024 · 17 October 2024