Διακήρυξη 3567/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
- Published
- 17 April 2024
- Submission deadline
- 22 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €316,988
- Place of performance
- EL524
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00227154-2024
- Reference
- 07e6c82f-4b5e-4248-b57e-169d0aa09f82
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18100000Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios
- 18830000Calzado de protección
- 18143000Indumentaria de protección
Description
Προμήθεια Ειδών Ατομικής Προστασίας για τις ανάγκες των υπαλλήλων του Δήμου Πέλλας ετών 2024-2025
Award criteria
- Price — Πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00227154-2024 · 17 April 2024
- OJS · 76/2024 · 17 April 2024