ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 352288
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
- Published
- 29 January 2025
- Estimated value
- €270,000
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00060700-2025
- Reference
- 34c8321a-29d4-4b14-b993-e68ce5525c63
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911000Servicios de limpieza de viviendas, edificios y ventanas
Description
Διακήρυξη για την καθαριότητα του Διοικητηρίου από 01.10.2024 έως 31.12.2025 με δικαίωμα προαίρεσης για ένα έτος και δικαίωμα συμμετοχής κατ' αποκλειστικότητα σε φορείς του άρθρου 20 του ν.4412/16
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΚΟΙΣΠΕ «ΙΡΙΣ» | €149,919 | — |
Official publications
- TED · 00060700-2025 · 29 January 2025
- OJS · 20/2025 · 29 January 2025