ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 352288
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ, ΤΟΜΕΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
- Published
- 6 June 2024
- Submission deadline
- 8 July 2024, 13:00
- Estimated value
- €270,000
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00335244-2024
- Reference
- 34c8321a-29d4-4b14-b993-e68ce5525c63
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
Διακήρυξη για την καθαριότητα του Διοικητηρίου από 01.10.2024 έως 31.12.2025 με δικαίωμα προαίρεσης για ένα έτος και δικαίωμα συμμετοχής κατ' αποκλειστικότητα σε φορείς του άρθρου 20 του ν.4412/16
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00335244-2024 · 6 June 2024
- OJS · 109/2024 · 6 June 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ, ΤΟΜΕΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΨΗΦΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ- ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΡΧΕΙΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΗΤΕΩΝ…
- Προκήρυξη διεθνούς, ηλεκτρονικού, ανοικτού διαγωνισμού για τη σύναψη σύμβασης για την παροχή υπηρεσιών ψηφιοποίησης και ηλεκτρονικής…
- Προκήρυξη διεθνούς, ηλεκτρονικού, ανοικτού διαγωνισμού για τη σύναψη σύμβασης για την παροχή υπηρεσιών ψηφιοποίησης και ηλεκτρονικής…
- Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας από 01.04.2024 έως 31.12.2026 με δικαίωμα συμμετοχής κατ’ αποκλειστικότητα δυνάμει αρ.20 του ν.4412/2016…