Διακήρυξη 34/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 25 November 2025
- Submission deadline
- 29 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €2,100,000
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00782245-2025
- Reference
- 5cf1770f-c24d-4375-abeb-43493a352998
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79341100Servicios de consultoría en publicidad
- 79341000Servicios de publicidad
Description
Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνής (άνω των ορίων) Διαγωνισμός για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλο «ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Δ.ΥΠ.Α.», προϋπολογισθείσας δαπάνης 2.100.000,00€ πλέον του ΦΠΑ 24% ήτοι 2.604.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%. με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας-τιμής. Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων Η συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 2.100.000,00€ μη συμπ/νου ΦΠΑ, ήτοι 2.604.000,00€ συμπ/νου ΦΠΑ (24%). Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στον ακόλουθο κωδικό του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) Α) 79341000-6 Υπηρεσίες διαφήμισης Β) 79341100-7 Υπηρεσίες παροχής συμβούλων σε θέματα διαφήμισης
Award criteria
- Quality
- Cost
Official publications
- TED · 00782245-2025 · 25 November 2025
- OJS · 227/2025 · 25 November 2025