ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 34/2023 - SECURITY EGNOS
Buyer: YPOYRGEIO YPODOMON KAI METAFORON - YPIRESIA POLITIKIS AEROPORIAS
- Published
- 24 October 2023
- Notice number
- 645707-2023
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Official publications
- TED · 645707-2023 · 24 October 2023
Other tenders from YPOYRGEIO YPODOMON KAI METAFORON - YPIRESIA POLITIKIS AEROPORIAS
- Σ Υ Μ Β Α Σ Η 01/2024 ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ από 01-02-2024 έως 30-06-2025
- ΣΥΜΒΑΣΗ Νο 4/2024 ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ(ΚΑΝΑ) από 01-02-2024 έως 30-06-2025
- ΣΥΜΒΑΣΗ Νο 2/2024 ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ(ΚΑΚΠ) από 01-02-2024 έως 30-06-2025
- ΣΥΜΒΑΣΗ Νο 3/2024 ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥ(ΚΑΛΜΗ)από 01-02-2024 έως 30-06-2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2022 - ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΣΕ 14 ΠΑΡΑΧΩΡΗΜΕΝΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2022 - ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΣΕ 14 ΠΑΡΑΧΩΡΗΜΕΝΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2022 - ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΣΕ 14 ΠΑΡΑΧΩΡΗΜΕΝΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2022 - ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΣΕ 14 ΠΑΡΑΧΩΡΗΜΕΝΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2022 - ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΣΕ 14 ΠΑΡΑΧΩΡΗΜΕΝΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2022 - ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΣΕ 14 ΠΑΡΑΧΩΡΗΜΕΝΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ