Διακήρυξη 3/2025 Δυναμικού Συστήματος Αγορών για την μεταφορά μαθητών
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
- Published
- 21 May 2025
- Submission deadline
- 30 June 2025, 15:00
- Estimated value
- €9,746,880
- Place of performance
- ΚΑΒΑΛΑ, EL515
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00327510-2025
- Reference
- e8ddd8b7-43e2-41a0-9f50-331aba6de40a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Διακήρυξη Δυναμικού Συστήματος Αγορών για την μεταφορά μαθητών χωρικής αρμοδιότητας ΠΕ Καβάλας για τα έτη 2026-28
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00327510-2025 · 21 May 2025
- OJS · 97/2025 · 21 May 2025
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΣΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΜΑΝΤΑΝΗ ΗΛΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΛΑΠΑΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ EUROTAXI ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΛΑΠΑΖΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΥΡΝΙΝΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 2025-28