ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2025
Buyer: ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
- Published
- 27 June 2025
- Submission deadline
- 1 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €374,030
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00418378-2025
- Reference
- 5c4da5e8-56bf-4761-b27e-a02291b9b820
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90520000Servicios de residuos radiactivos, tóxicos, médicos y peligrosos
- 90523000Servicios de eliminación de desechos tóxicos, excepto desechos radiactivos y terrenos contaminados
- 90650000Servicios de retirada de amianto
Description
Διακήρυξη Διεθνούς Ηλεκτρονικού Ανοικτού Μειοδοτικού Διαγωνισμού με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά βάσει τιμής, για την παροχή υπηρεσιών του αντικειμένου: «Εκτέλεση εργασιών απομάκρυνσης αποθέσεων επικίνδυνων αποβλήτων και περιορισμού της περιβαλλοντικής ζημίας σε ρυπασμένους χώρους που βρίσκονται εντός των γεωγραφικών ορίων αρμοδιότητας της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής», συνολικού προϋπολογισμού 463.797,60€ (τετρακοσίων εξήντα τριών χιλιάδων επτακοσίων ενενήντα επτά ευρώ και εξήντα λεπτών) με Φ.Π.Α. (CPV: 90523000-9, 90520000-8, 90650000-8).
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 90523000 Servicios de eliminación de desechos tóxicos, excepto desechos radiactivos y terrenos contaminados | — |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 90520000 Servicios de residuos radiactivos, tóxicos, médicos y peligrosos | — |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 90650000 Servicios de retirada de amianto | — |
Award criteria
- Price — ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
Official publications
- TED · 00418378-2025 · 27 June 2025
- OJS · 121/2025 · 27 June 2025