Διακήρυξη 3/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 31 March 2025
- Submission deadline
- 5 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,064,250
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00202758-2025
- Reference
- 081b88e0-0601-408e-8609-3a7ecfb3e164
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνή (άνω των ορίων) Διαγωνισμός για ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο της παροχής υπηρεσιών καθαριότητας των κτιρίων των Υπηρεσιών αρμοδιότητας της ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ & ΝΗΣΩΝ για δύο (2) έτη, με δυνατότητα παράτασης έως ένα (1) έτος » Ο συνολικός προϋπολογισμός ανέρχεται στο ποσό των 1.064.250,00€ πλέον ΦΠΑ 24%, ήτοι 1.319,670,00€ συμπ/νου ΦΠΑ, με δικαίωμα παράτασης έως ένα (1) έτος, προϋπολογισθείσας δαπάνης 532.125,00€ πλέον ΦΠΑ 24%, ήτοι 659.835,00€ συμπ/νου ΦΠΑ (για την παράταση) .
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00202758-2025 · 31 March 2025
- OJS · 63/2025 · 31 March 2025