Διακήρυξη 3/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 31 March 2025
- Submission deadline
- 7 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €183,995
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00206165-2025
- Reference
- 9bca34a3-1020-4505-a4b1-74f88ae6db6c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98341140Servicios de vigilancia de inmuebles
Description
Ηλεκτρονικό Ανοικτό Διεθνή Διαγωνισμό που αφορά στην ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει την παροχή υπηρεσιών φύλαξης των κτιρίων των Υπηρεσιών αρμοδιότητας της ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ για ένα (1) έτος με δυνατότητα παράτασης έως έξι (6) μήνες, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει μόνο της τιμής, Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο συνολικό ποσό των 275.992,20€ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 342.230,33€) και αναλύεται ως εξής : • προϋπολογισθείσα δαπάνη για ένα (1) έτος : 183.994,80€ χωρίς ΦΠΑ 24%, ήτοι 228.153,55€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24% • προϋπολογισθείσα δαπάνη παράτασης για έξι (6) μήνες : 91.997,40€ χωρίς ΦΠΑ 24% , ήτοι 114.076,78€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠA 24%. Η δαπάνη θα βαρύνει τις πιστώσεις του τακτικού προϋπολογισμού της Δ.ΥΠ.Α , ΚΑΕ 0892
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00206165-2025 · 31 March 2025
- OJS · 63/2025 · 31 March 2025