Διακήρυξη 2Α/2024 (ΔΙΕΘ) διεθνή ηλεκτρονικού διαγωνισμού
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΥΡΟΥ "ΒΑΡΔΑΚΕΙΟ & ΠΡΩΙΟ"
- Published
- 13 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 17:00
- Estimated value
- €476,695
- Place of performance
- Ερμούπολη, EL422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00151666-2024
- Reference
- 0d02bfe5-258e-4746-81dd-413758c77a33
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Ηλεκτρονικός δημόσιος, ανοικτός, διεθνής διαγωνισμός για την προμήθεια αντιδραστηρίων και αναλωσίμων για την διενέργεια βιοχημικών εξετάσεων με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού προς κάλυψη των αναγκών του Εργαστηρίου Βιοπαθολογίας του Νοσοκομείου Σύρου «Βαρδάκειο & Πρώιο»
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00151666-2024 · 13 March 2024
- OJS · 52/2024 · 13 March 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΥΡΟΥ "ΒΑΡΔΑΚΕΙΟ & ΠΡΩΙΟ"
- Ανοικτός Διεθνής Ηλεκτρονικός διαγωνισμό για την προμήθεια ορθοπεδικών υλικών για το χειρουργείο
- Διακήρυξη 2Α/2024 (ΔΙΕΘ) διεθνή ηλεκτρονικού διαγωνισμού
- Ανοικτός Διεθνής Ηλεκτρονικός διαγωνισμό για την προμήθεια ορθοπεδικών υλικών για το χειρουργείο
- Ανοικτός Διεθνής Ηλεκτρονικός διαγωνισμό για την προμήθεια ορθοπεδικών υλικών για το χειρουργείο
- Διεθνής (2ος) επαναληπτικός διαγωνισμός για την παροχή γευμάτων στο Γ.Ν. ΣΥΡΟΥ "ΒΑΡΔΑΚΕΙΟ & ΠΡΩΙΟ"
- Διεθνής (2ος) επαναληπτικός διαγωνισμός για την παροχή γευμάτων στο Γ.Ν. ΣΥΡΟΥ "ΒΑΡΔΑΚΕΙΟ & ΠΡΩΙΟ"
- Διεθνής επαναληπτικός διαγωνισμός για την παροχή γευμάτων στο Γ.Ν. ΣΥΡΟΥ "ΒΑΡΔΑΚΕΙΟ & ΠΡΩΙΟ"
- Διεθνής διαγωνισμός για την παροχή γευμάτων στο Γ.Ν. ΣΥΡΟΥ "ΒΑΡΔΑΚΕΙΟ & ΠΡΩΙΟ"
- Ανοικτός Διεθνής Ηλεκτρονικός διαγωνισμό για την προμήθεια ορθοπεδικών υλικών για το χειρουργείο
- Διακήρυξη 2Α/2024 (ΔΙΕΘ) διεθνή ηλεκτρονικού διαγωνισμού