Διακήρυξη 2Α/2024
Buyer: ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ
- Published
- 5 June 2024
- Submission deadline
- 16 July 2024, 10:00
- Estimated value
- €149,194
- Place of performance
- ΛΑΜΙΑ, EL644
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00330491-2024
- Reference
- 8aa9e049-9fc0-4e92-8ddb-4e64c74f412b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34300000Partes y accesorios para vehículos y sus motores
Description
ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ PEUGEOT ΤΟΥ ΕΚΑΒ ΛΑΜΙΑΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00330491-2024 · 5 June 2024
- OJS · 108/2024 · 5 June 2024