ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 27/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
- Published
- 20 December 2024
- Submission deadline
- 9 February 2025, 17:00
- Estimated value
- €360
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00785782-2024
- Reference
- 1b815f67-27be-4dfc-9178-ebf30cc24d3f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ»
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00785782-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024