ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2696/2024 ΣΥΣΤ. ΑΡΙΘΜ. 346024
Buyer: Γ.Ν. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ <<ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ>>
- Published
- 7 March 2024
- Submission deadline
- 5 April 2024, 14:00
- Estimated value
- €512,616
- Place of performance
- ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ, EL631
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00141567-2024
- Reference
- f505fa68-d98b-4c20-85cb-e44b9e884e66
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55523000Servicios de suministro de comidas para otras empresas e instituciones
- 55523000Servicios de suministro de comidas para otras empresas e instituciones
Description
ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΥΣΤ. ΑΡΙΘΜ. 346024 ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ 579.256,08 € ΣΥΜΠΕΡΙΛ/ΝΟΥ ΦΠΑ 13% (ΚΑΘΑΡΗ ΑΞΙΑ 512.616,00 € ). ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ (ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ).
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ | 55523000 Servicios de suministro de comidas para otras empresas e instituciones | €512,616 |
| 2 | ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΥΣΤ. ΑΡΙΘΜ. 346024 | — | €512,616 |
Official publications
- TED · 00141567-2024 · 7 March 2024
- OJS · 48/2024 · 7 March 2024