ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 23271/23.04.2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
- Published
- 17 May 2024
- Submission deadline
- 21 June 2024, 11:00
- Estimated value
- €56,452
- Place of performance
- ΑΙΓΑΛΕΩ, EL302
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00292653-2024
- Reference
- a554e652-a231-476b-ac62-97259f73c0e1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42924730Aparatos de limpieza por agua a presión
Description
1.3.1. Αντικείμενο της σύμβασης είναι η «Προμήθεια ενός αυτόνομου υδροπλυστικού μηχανήματος για τις ανάγκες του Δήμου, όπως αναφέρονται και περιγράφονται στις Τεχνικές Προδιαγραφές τα οποία αποτελούν αναπόσπαστα μέρη της Διακήρυξης αυτής, συνολικής εκτιμώμενης αξίας εβδομήντα χιλιάδες ευρώ (70.000,00 €) συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 24%, συμπεριλαμβανομένων των υπέρ τρίτων κρατήσεων, ως και κάθε άλλη επιβάρυνση, συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α., με κριτήριο ανάθεσης τη πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά με βάση την ΣΥΜΦΕΡΟΤΕΡΗ τιμή. 1.3.2. Τo προς προμήθεια είδος κατατάσσεται στον ακόλουθο κωδικό του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 42924730-5 Η παρούσα σύμβαση ΔΕΝ υποδιαιρείται σε ΟΜΑΔΕΣ Η διάρκεια εκτέλεσης της σύμβασης ορίζεται για πέντε (5) μήνες. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο παράρτημα των τεχνικών προδιαγραφών της παρούσας διακήρυξης. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής (συμφερότερη) τιμής.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00292653-2024 · 17 May 2024
- OJS · 96/2024 · 17 May 2024