El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesEU-funded

Διακήρυξη 23/2025

Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

Published
22 October 2025
Submission deadline
25 November 2025, 15:00
Estimated value
€400,000
Place of performance
EL304
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00695947-2025
Reference
cc6a916a-bdf1-43a0-a01d-72d2a5790ec6
Official source
Official source

CPV codes

Description

Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνής (άνω των ορίων) Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο «Δημιουργία ειδοποιήσεων και συστημάτων ανταλλαγής μηνυμάτων είτε μέσω SMS είτε μέσω υπηρεσιών αποστολής μηνυμάτων μέσω διαδικτύου και σύστημα επαλήθευσης OTP στις εφαρμογές και τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες της ΔΥΠΑ» προϋπολογισμού στο ΤΑΑ 400.000 € πλέον του ΦΠΑ (24%), ήτοι 496.000,00€ με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας-τιμής, σύμφωνα με τα όσα περιγράφονται αναλυτικά στις ΕΝΟΤΗΤΕΣ και ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ της παρούσας Διακήρυξης και τα οποία αποτελούν αναπόσπαστο μέρος αυτής. Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων Η εκτιμώμενη αξία της παρούσας σύμβασης ανέρχεται στο ποσό του 400.000,00€ πλέον του ΦΠΑ (24%), ήτοι 496.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (24%). Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 64216000-3 Υπηρεσίες ηλεκτρονικών μηνυμάτων και πληροφοριών 64216100-4 Υπηρεσίες ηλεκτρονικών μηνυμάτων 72000000-5 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη…

Award criteria

Official publications