Διακήρυξη 23/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ
- Published
- 3 September 2025
- Submission deadline
- 8 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €320,000
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00572997-2025
- Reference
- 9699bb0c-8ed6-426a-8ecc-87016518b506
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Ηλεκτρονικό Ανοιχτό Διεθνή (άνω των ορίων) Διαγωνισμό για ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει το έργο με τίτλο «Κέντρο Ελέγχου Διαχείρισης Πληροφοριών της Αγοράς Εργασίας - Control Room» (κωδικός ΟΠΣ ΤΑ 5223616) στο Ταμείο Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας συνολικού προϋπολογισμού 320.000,00€ πλέον του ΦΠΑ (24%), ήτοι 396.800,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (24%) με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά Οι παρεχόμενες υπηρεσίες κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων Η εκτιμώμενη αξία της παρούσας σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των τριακοσίων ενενήντα έξι χιλιάδων οκτακοσίων Ευρώ (396.800,00€) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (προϋπολογισμός χωρίς ΦΠΑ: τριακόσιες είκοσι χιλιάδες Ευρώ(320.000,00€)). Φορέας χρηματοδότησης της παρούσας σύμβασης είναι το Υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης. Οι δαπάνες της σύμβασης θα βαρύνουν το Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων-TA, με ενάριθμο κωδικό ΣΑΤΑ 2025ΤΑ03400003 (κωδικόςΈργου5223616). Η σύμβαση υλοποιείται στο πλαίσιο του Εθνικού Σχεδίου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας «Ελλάδα 2.0» με τη χρηματοδότηση της Ευρωπαϊκής Ένωσης – NextGenerationEU (κωδικός Δράσης: 16942 / Άξονας 3.1), με βά…
Award criteria
- Quality
- Cost
Official publications
- TED · 00572997-2025 · 3 September 2025
- OJS · 168/2025 · 3 September 2025