ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 23/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΙΟΥ "ΣΚΥΛΙΤΣΕΙΟ"
- Published
- 21 March 2024
- Submission deadline
- 4 April 2024, 14:00
- Estimated value
- €288,462
- Place of performance
- EL413
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00170627-2024
- Reference
- 821ff442-3c70-4853-ae59-8dfaa743be87
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696000Reactivos y medios de contraste
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00170627-2024 · 21 March 2024
- OJS · 58/2024 · 21 March 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΙΟΥ "ΣΚΥΛΙΤΣΕΙΟ"
- Τμήμα 1
- ΤΜΗΜΑ 1 ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΟΣ ΜΕ ΤΟΜΟΣΥΝΘΕΣΗ
- ΤΜΗΜΑ 1 ΠΥΡΓΟΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΥ & ΠΥΡΓΟΣ ΩΡΛ
- ΤΜΗΜΑ 1
- ΤΜΗΜΑ 1
- Τμήμα 1
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 29-2025
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ 29-2025
- 83-2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ
- 83-2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ