El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 21/2024

Buyer: ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

Published
30 October 2024
Submission deadline
11 November 2024, 15:00
Estimated value
€403,226
Place of performance
EL304
Procedure
Open procedure
Notice number
00662150-2024
Reference
586e1cc0-a694-417d-a27c-72858d4eaa7c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη ανοιχτού διαγωνισμού για την προμήθεια (με τοποθέτηση) συσκευών αδιάλειπτης παροχής ισχύος (UPS) και συσσωρευτών αυτών .

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL304
31154000 Suministros ininterrumpidos de energía €112,540
2 Τμήμα 2
EL304
31154000 Suministros ininterrumpidos de energía €105,202
3 Τμήμα 3
EL304
31430000 Acumuladores eléctricos €185,484

Award criteria

Official publications