Διακήρυξη 21/2024
Buyer: ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 25 September 2024
- Submission deadline
- 1 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €403,226
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00574912-2024
- Reference
- 586e1cc0-a694-417d-a27c-72858d4eaa7c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31154000Suministros ininterrumpidos de energía
- 31430000Acumuladores eléctricos
Description
Διακήρυξη ανοιχτού διαγωνισμού για την προμήθεια (με τοποθέτηση) συσκευών αδιάλειπτης παροχής ισχύος (UPS) και συσσωρευτών αυτών .
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 31154000 Suministros ininterrumpidos de energía | €112,540 |
| 2 | Τμήμα 2 | 31154000 Suministros ininterrumpidos de energía | €105,202 |
| 3 | Τμήμα 3 | 31430000 Acumuladores eléctricos | €185,484 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00574912-2024 · 25 September 2024
- OJS · 187/2024 · 25 September 2024