Διακήρυξη 2024
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ
- Published
- 18 November 2024
- Submission deadline
- 2 December 2024, 17:00
- Estimated value
- €955,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00702737-2024
- Reference
- a7e12cf5-db55-4959-9240-766a2ea79a4b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79132000Servicios de certificación
Description
Διακήρυξη για τη Δημιουργία πιστοποίησης και παρουσίασης προϊόντων και υπηρεσιών
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00702737-2024 · 18 November 2024
- OJS · 224/2024 · 18 November 2024
Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ
- Yπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2026
- Προμήθεια Οχημάτων α) για την επιστημονική παρακολούθηση, εποπτεία και φύλαξη περιοχών του δικτύου Natura 2000 και β) για τη Δασική Υπηρεσία
- Yπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2026
- Υπηρεσία εκτίμησης της τρωτότητας των ακτών σε επιλεγμένες ακτές της Κρήτης και της Ν. Πελοποννήσου έναντι πλημμυρών
- Yπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2026
- Μέτρα διαχείρισης Θαλάσσιων Σπηλαίων (Τ.Ο. 8330), Βραχωδών Υφάλων (Τ.Ο. 1170) και λιβαδιών Ποσειδωνίας (Τ.Ο. 1120*) σε θαλάσσιες περιοχές…
- Εποπτεία και Αξιολόγηση του Καθεστώτος Διατήρησης ειδών ασπονδύλων (πλην των θαλασσίων) κοινοτικού και εθνικού ενδιαφέροντος στην Ελλάδα
- Υπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2025.
- Μέτρα διαχείρισης Θαλάσσιων Σπηλαίων (Τ.Ο. 8330), Βραχωδών Υφάλων (Τ.Ο. 1170) και λιβαδιών Ποσειδωνίας (Τ.Ο. 1120*) σε θαλάσσιες περιοχές…
- Επαναπροκήρυξη προμήθειας δύο (2) αμφίβιων μηχανημάτων κοπής καλαμιώνων με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ