El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 2024

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Published
18 June 2024
Submission deadline
22 July 2024, 15:00
Estimated value
€253,167
Place of performance
EL434
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00358652-2024
Reference
28ef2241-cb8f-48f4-ba04-91a49fc2ad47
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη προμήθειας σίτισης

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Προμήθεια σίτισης των μαθητών του Μουσικού Σχολείου
EL434
15894210 Comidas para colegios €176,176
2 Προμήθεια σίτισης των ευπαθών κοινωνικών ομάδων
EL434
15894210 Comidas para colegios €6,195
3 Προμήθεια σίτισης των μεταναστών
EL434
15894200 Comidas preparadas €70,796

Award criteria

Official publications