El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 20/2024

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»

Published
27 August 2024
Submission deadline
11 October 2024, 15:00
Estimated value
€337,753
Place of performance
EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00514077-2024
Reference
1fe56d05-a74a-497f-aec4-4ccada82180d
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ

Lots (8)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΟΜΑΔΑ Α
EL612
33696200 Reactivos para análisis de sangre €31,784
2 ΟΜΑΔΑ Β
EL612
33696200 Reactivos para análisis de sangre €104,301
3 ΟΜΑΔΑ Γ
EL612
33696200 Reactivos para análisis de sangre €109,325
4 ΟΜΑΔΑ Δ
EL612
33696200 Reactivos para análisis de sangre €67,195
5 ΟΜΑΔΑ Ε
EL612
33696200 Reactivos para análisis de sangre €5,400
6 ΟΜΑΔΑ ΣΤ
EL612
33696200 Reactivos para análisis de sangre €2,400
7 ΟΜΑΔΑ Ζ
EL612
33696200 Reactivos para análisis de sangre €6,000
8 ΟΜΑΔΑ Η
EL612
33696200 Reactivos para análisis de sangre €11,348

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «ΚΟΥΤΛΙΜΠΑΝΕΙΟ & ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΙΟ»