ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 20/2024
Buyer: Γ.Ν. ΠΕΛΛΑΣ (Ο.Μ. ΕΔΕΣΣΑΣ)
- Published
- 22 March 2024
- Submission deadline
- 29 April 2024, 11:00
- Estimated value
- €320,774
- Place of performance
- EL524
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00175053-2024
- Reference
- f4ae4a93-406b-44b1-ae7a-0d69ee4cca82
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111500Gases medicinales
Description
20/2024 ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΚΟΙΝΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ «ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΕΡΙΩΝ (CPV 24111500-0, 24111700-2, 24111900-4)» ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ 347202 ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΠΕΛΛΑΣ (O.Μ. ΕΔΕΣΣΑΣ - O.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00175053-2024 · 22 March 2024
- OJS · 59/2024 · 22 March 2024