Διακήρυξη 2/24
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 2 September 2024, 23:58
- Estimated value
- €200,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00443866-2024
- Reference
- 77d6f59d-4923-4c16-9649-2a5a04a02425
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34928200Vallas
Description
Προμήθεια και εγκατάσταση νέας περίφραξης και συντήρηση παλαιάς αρχαιολογικού χώρου Αρχαίας Αγοράς-Αρείου Πάγου
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Official publications
- TED · 00443866-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024